Членови кои ја/го следат Gkatzopulu

 1. Bozica1980

  Форумски идол, Женски, 39, од All over
  Пораки:
  2.436
  Допаѓања:
  178.032
  Поени од трофеи:
  476
 2. CinDereLLa.1

  Истакнат член
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  76