Членови кои ја/го следат glammur

 1. Bonny95

  Истакнат член
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  116
 2. Chika-Boom

  Истакнат член
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  116
 3. EllenMonroe

  Истакнат член
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  116
 4. viki44e

  Популарен член, од *On a pool party*
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  Поени од трофеи:
  316
 5. womaninwhite

  Истакнат член
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  116