Членови кои ги следи glorygirl

 1. angel

  Истакнат член
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  136
 2. jasmin

  Истакнат член
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  29
  Поени од трофеи:
  116
 3. ljupe

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100