Gordana10
Се зачлени на:
7 декември 2009
Пораки:
6.898
Допаѓања:
9.176
Поени од трофеи:
406
Пол:
Женски
Локација:
Скопје
  1. aleksandarsex
  2. zhap4e
   zhap4e
   Каде си историчарке?:) Пар пати на тебе ми текнува..кога отварам некои теми.
   1. На girl-miri и Someonespecial им се допаѓа ова.
  3. Someonespecial
   Someonespecial
   1. На girl-miri, milanco1, IronLady и 4 други им се допаѓа ова.
   2. makedonkamak
    makedonkamak
    I mene mnoguuuu- miss you
    30 јули 2015
  4. Someonespecial
   Someonespecial
   Гордита мор, ја слушнав песнава и на тебе ми текна, па си реков да ти шкртнам :D
   Еден голем поздрав и гушка од мене :* :* <3
   https://www.youtube.com/watch?v=SqYG3f4PaWc
   1. На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Gordana10
    Gordana10
    Е убо мор, ако шкртај, немет проблемас :D чим ти се кречит, кречи :P Ти благодарам, поздрав и до тебе :* <3
    17 февруари 2015
  5. ozbilnazena
   ozbilnazena
   1. На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Gordana10
    Gordana10
    Ете ме мор.Благодарам :)

    Поздрав и до тебе и Деки :) :* :*
    6 февруари 2015
  6. ELEONORA <3!!!
   ELEONORA <3!!!
   Zdravo!!
   1. На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
  7. ozbilnazena
   ozbilnazena
   Среќна Нова и се најубаво во неа, мн.здравје , успех, љубов и среќа !
   Поздрав од Дејан и мама Ивана.
   1. На ELEONORA <3!!! и Gordana10 им се допаѓа ова.
   2. Gordana10
    Gordana10
    Фала ви многу :* :* :* Исто и на Вас, Среќна нова година, многу здравје, среќа, љубов, успех, се што ќе посакате да ви се оствари.Благодарам на поздравот, поздрав до Вас, до сите таму :*
    5 јануари 2015
  8. Someonespecial
   Someonespecial
   Горде мор, сега гледам годишнина на фемина, да частиш xD ај уште 55 години минимум да те читкаме и да не` дружиш. :DDD Поздрав мила <3 :*
   https://adysmiles.files.wordpress.com/2011/04/dsc_6576.jpg
   1. На Gordana10 и ozbilnazena им се допаѓа ова.
   2. Gordana10
    Gordana10
    Хахахаха, што стори мор, 55 години :D има време :D ами да ти кажам право, прееска дека членката рече, така, па да ја позезам малку, кога веќе збориме за стажот :p Немам навика да обележувам тука, колку време поминало, а гледам младиве си забележуваат.Благодарам на блашкото, што почасти, наместо мене :D :P Ги немет смајлињата тука, да пратев една торта у риги :D Поздрав Спешлке :*
    7 декември 2014
  9. ozbilnazena
   ozbilnazena
   1. На Gordana10 и Someonespecial им се допаѓа ова.
   2. Gordana10
    Gordana10
    Te me, te me, sedam i gledam niz forumov, oci mi se lepat od so mi se spie, duri matna mi e slikava :D Ami kreativen bil Deki so :D Ti deka si, kako si, kako po doma, familija, rodnini, prijateli , site po red? :D Fala ti :*Isto i ti imaj ubav vikend :*
    14 ноември 2014
   3. ozbilnazena
    ozbilnazena
    Касно се отвара подобранецов мор...
    Но, жива слетав да пишам.
    Сите арни, здрави живи, јадат пијат...
    Горде мор, сви су ту само нега нема.
    И тако ми недостаје.
    Но, не заборави да испрати поздрав до оние кои ми се мили.За тебе има еден голем поздрав од Берлин.
    Од мене пријатна вечер и поздрав до тебе, мама и сите дома. Те гушкам.
    16 ноември 2014
   4. Gordana10
    Gordana10
    Мило ми е што сте добри, знам ви недостасува, ама барем се слушате, тоа е добро :) Му благодарам на поздравот, возвраќам, поздрав и до него.Фала ти, поздрав и до Вас :*
    16 ноември 2014
  10. Someonespecial
   Someonespecial
   Еее дојдов јас да разбијам мраз ама Лелка ме претркала :P :D Come stai Gordita? :D :*
   Да те поздравам јас со песничка, ами не за џабе диџеј ме викаат тука, осеќам ѕидовиве често ќе ги користам за поздравување со песни :D Имај убав викенд <3
   http://www.youtube.com/watch?v=Cru8RowVDqY
   1. На Gordana10 и sia.bella им се допаѓа ова.
   2. Gordana10
    Gordana10
    Bene, grazie :D Come stai Speslke? :D Е ако, мор, грасиас на песната, ами за тоа си задолжена да пушташ песни мор :D
    Фала ти, исто и ти имај убав викенд :) <3
    31 октомври 2014
  11. Lella
   Lella
   Гордитке, дај да ти разбијам мраз. Како вака немаш никаква порака? :D :D
   Не бива. ;D Ај поздравче, имај прекрасен ден. :*
   1. На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Gordana10
    Gordana10
    Браво мор, брависимо :D Ами така, ами не па од што ми е важно дали ќе пишит на ѕидов некој, кој пишит, пишит, кој не, арно :D сеедно ми е мене :D Грасиас на поздравот, имај утре убав ден :*
    31 октомври 2014
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • За

  Пол:
  Женски
  Локација:
  Скопје

  Потпис

  Veni, vidi, vici - дојдов, видов, победив!