Членови кои ја/го следат gossip-girl

 1. hiphopgirl

  Истакнат член
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  190
  Поени од трофеи:
  216
 2. interesen

  Истакнат член
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  64
 3. kirijakija

  Истакнат член
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  105
  Поени од трофеи:
  201
 4. mimiiii

  Истакнат член
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 5. Taylor

  Истакнат член, од In God's Country
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  66