1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
Gossip-girl96
Последна активност:
24 ноември 2015
Се зачлени на:
11 април 2012
Пораки:
105
Допаѓања:
81
Поени од трофеи:
116

Следбеници 2

Професија:
trouble maker

Gossip-girl96

Истакнат член

Последна посета на Gossip-girl96:
24 ноември 2015