Членови кои ја/го следат Hayley

 1. JaneAusten

  Активен член
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  46
 2. Jessie-J

  Истакнат член
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  60
  Поени од трофеи:
  86
 3. svatka

  Истакнат член
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61