heart.stealer
Последна активност:
30 јули 2019
Се зачлени на:
10 април 2012
Пораки:
1.016
Допаѓања:
276
Поени од трофеи:
266

heart.stealer

Популарен член, од во срцето на мојот сакан

Najtesko e koga moras da biras koj pat e podobar vo Zivotot 18 декември 2018

Последна посета на heart.stealer:
30 јули 2019