Членови кои ја/го следат Heartbreaker17

 1. duleieli

  Истакнат член, Женски, 32, од Скопје
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  150
 2. L.i.n.a.a

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  616
  Допаѓања:
  563
  Поени од трофеи:
  276