Heartbroken
Последна активност:
2 ноември 2015
Се зачлени на:
13 април 2011
Пораки:
69
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
116

Heartbroken

Истакнат член

Последна посета на Heartbroken:
2 ноември 2015