Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Членови кои ја/го следат huntelaar

 1. citiesinflames

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  242
  Допаѓања:
  348
  Поени од трофеи:
  206
 2. Fina balerina

  Активен член, Женски
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  6
 3. sugarlips

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  785
  Поени од трофеи:
  116