HurremSultan
Последна активност:
23 јуни 2014
Се зачлени на:
11 февруари 2012
Пораки:
241
Допаѓања:
118
Поени од трофеи:
126

Следбеници 2

Локација:
Topkapi Sarayi

HurremSultan

Истакнат член, од Topkapi Sarayi

Последна посета на HurremSultan:
23 јуни 2014