1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
ice.princess
Се зачлени на:
1 февруари 2014
Пораки:
36
Допаѓања:
90
Поени од трофеи:
171
Пол:
Женски
Роденден:
23 септември 1995 (Возраст: 26)
Локација:
Godric's Hollow

ice.princess

Истакнат член, Женски, 26, од Godric's Hollow

Tal vez el mar se enamoro de la luna y asi la ternura hoy no cabe en mi, hoy prefiero volar 20 октомври 2015