Igrata
Се зачлени на:
10 септември 2013
Пораки:
207
Допаѓања:
304
Поени од трофеи:
146
Пол:
Машки
Роденден:
март 4
Локација:
К1
  1. Valentina.Vaki
   Valentina.Vaki
   им еба мајката на луѓеево
  2. Adina
   Adina
   Izvini za follow...po greshka beshe :D
   1. На Abeja и Igrata им се допаѓа ова.
   2. Види ги претходните коментари...
   3. Igrata
    Igrata
    Gledam mojot vodorod forima ednovalentna vrska so tvojot OKSITOCIN
    8 декември 2014
   4. Adina
    Adina
    ne e mozno :P
    8 декември 2014
   5. Igrata
    Igrata
    Ми недостигаш
    15 декември 2014
  3. Abeja
   Abeja
   Си земав пуканки и возбудливо чекам како ќе заврши оваа геј сапуница :D
   1. На ccca и Igrata им се допаѓа ова.
   2. Igrata
    Igrata
    Бар стај ми follow ти прекрасна грациозна дамо
    6 декември 2014
   3. Igrata
    Igrata
    Adina ја сваќа играта ;))
    6 декември 2014
   4. ccca
    ccca
    ne e gej
    u moda e
    demokratija i sl
    7 декември 2014
  4. ccca
   ccca
   можеш да ме собереш кога и да посакаш
   ти пастуву
   1. На BoneMachine и Igrata им се допаѓа ова.
   2. Igrata
    Igrata
    Незнам дали ќе ти го погодам табиетот ти постара даму, ама че проба ;))))
    6 декември 2014
   3. Igrata
    Igrata
    6 декември 2014
  5. Night Rider
   Night Rider
   Се собираат членови од форумот? Мислиш на пиво, кафе и тие работи или?
   За жал не сум од Скопје, ако некогаш испадне прилика, зошто да не.
   1. Igrata
    Igrata
    aha pisi koga ke si u sk ce te zbereme
    8 декември 2014
   2. Night Rider
    Night Rider
    Кога ќе испадне прилика ќе пишам
    9 декември 2014
  6. Night Rider
   Night Rider
   На какво собирање мислиш?
   Одамна нешто читав за играта и сега ме потсетија оние постовите што ги пишуваше, нели со оцени од 1-10 и тие работи.
   1. Igrata
    Igrata
    Собирање на мушки од Фемина, ако си за, бујрум ;) Иначе, за тоа беше Играта, забавни времиња
    23 ноември 2014
  7. Night Rider
   Night Rider
   Играта беше нешто поврзано со еволуциона психологија, алфи, бети гами?
   1. Igrata
    Igrata
    Знам и за тоа да пишувам да.

    Ти колкав си? Си за собирање?
    22 ноември 2014
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • За

  Пол:
  Машки
  Роденден:
  март 4
  Локација:
  К1
  Никакви!

  Потпис

  "Дури и Играна, без разлика какви му се аргументите, допринесува во дискусијата со малку више од една проширена реченица." - danichap

  "Играта, не те ни знам ни ништо но според тоа колку напињаш сигурна сум дека и најхардкор гејмерот на светот добива повеќе pussy од тебе." - AziskaStrslenka

  "Не е малце чудно да се убедуваш со сила самиот себеси во нешто што не е точно, а и сам го знаеш тоа, ама пак упорно си се убедуваш" - BabyD0ll