Членови кои ја/го следат imorena

 1. havai 123

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  56
 2. ili.96

  Активен член
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  34
 3. Serafima

  Форумски идол, од Вечност....
  Пораки:
  1.229
  Допаѓања:
  21.224
  Поени од трофеи:
  466
 4. simonaspase

  Истакнат член
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  76