Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ
Independiente
Последна активност:
11 декември 2019 во 11:15
Се зачлени на:
19 јули 2014
Пораки:
770
Допаѓања:
1.529
Поени од трофеи:
266
Пол:
Женски
Локација:
Skopje

Independiente

Популарен член, Женски, од Skopje

Последна посета на Independiente:
11 декември 2019 во 11:15