Членови кои ја/го следат Independiente

 1. Boneff

  Истакнат член, Машки, од Скопје
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  71
  Поени од трофеи:
  51
 2. ceca-1

  Популарен член
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  5.082
  Поени од трофеи:
  376
 3. moncu

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  150
 4. Red Flower

  Активен член, Женски
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  117
  Поени од трофеи:
  21
 5. Tatjana95

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  1.088
  Поени од трофеи:
  256
 6. thelittle17

  Популарен член, Женски, од Piece of cake.
  Пораки:
  1.917
  Допаѓања:
  3.006
  Поени од трофеи:
  316
 7. Victorian

  Популарен член, Женски, од Недојдија
  Пораки:
  869
  Допаѓања:
  4.860
  Поени од трофеи:
  276
 8. xoxo5

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  76
  Поени од трофеи:
  81