Членови кои ги следи Independiente

 1. Cka

  Форумски идол
  Пораки:
  5.579
  Допаѓања:
  67.578
  Поени од трофеи:
  516
 2. monik55

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  4.801
  Допаѓања:
  48.849
  Поени од трофеи:
  446