Неодамнешна активност на irrelevant

 1. irrelevant одговори во темата Сакам да кажам....

  Кога некое машко ќе ми речеше вие жените сте чачорки, комплицирани, напнати, нервозни, конфликтни, себични, темпирани бомби, егоисти,...

  29 јануари 2020 во 11:04
 2. На irrelevant му/ѝ се допадна мислење на joy1 во темата Што последно си купивте? (лични слики).

  [ATTACH]

  2E880D8F-AD9B-45B1-AE2E-AE822C191120.jpeg 27 јануари 2020 во 22:02
 3. irrelevant прикачи фајл во темата Омилени продукти на месецот.

  [ATTACH] Презадоволна сум, ептен убава ми ја прави косата. Посебно после пеглање, ќе си ставам некоја капка на врвовите и ем убаво мириса...

  caac1ae762e387d4d2aa84306e392ee8.jpg 27 јануари 2020 во 22:02
 4. irrelevant прикачи фајл во темата Што последно си купивте? (лични слики).

  [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]

  20200127_201516.jpg 20200127_201455.jpg 20200127_201412.jpg 20200127_201306.jpg 20191104_092703.jpg 27 јануари 2020 во 20:30
 5. На irrelevant му/ѝ се допадна мислење на BabyT* во темата Сакам да кажам....

  Каква логика ти па. Она дојде да се пофале за 200 квадрати :D

  27 јануари 2020 во 15:14
 6. irrelevant одговори во темата Македонските јавни фаци.

  Ама зошто, не и требаше ни шминка преубава беше, природна, види ја сега. Јас и се восхитував на убавината кога гледав ракомет, сега ми се...

  27 јануари 2020 во 13:49
 7. irrelevant одговори во темата Македонските јавни фаци.

  Лелееее а колку беше убава...

  27 јануари 2020 во 13:41
 8. irrelevant одговори во темата На „Телеграм“ се шират интимни фотографии.

  Па дај ќе ги собереме сите стојковци што ни ги праќале и ќе си прајме забава чим никој не одговара,

  27 јануари 2020 во 13:07
 9. irrelevant одговори во темата Римување.

  Отвори фемина кога нема што да правиш, може и да си невработен и со бизнис да се бавиш. Можеш да си лутка, нервозна и напната, мајка,...

  27 јануари 2020 во 13:04
 10. irrelevant одговори во темата Нов смртоносен вирус: Коронавирус од Вухан.

  [IMG]

  27 јануари 2020 во 12:38
 11. irrelevant одговори во темата Нов смртоносен вирус: Коронавирус од Вухан.

  Сега ми се одмили омиленото пиво ;(

  27 јануари 2020 во 12:38
 12. На irrelevant му/ѝ се допадна мислење на Gosh во темата Сакам да кажам....

  Не се решаваат проблемите у животот со hoarding. Помогни си додека си свесна дека имаш проблем.

  27 јануари 2020 во 12:23
 13. irrelevant одговори во темата Сакам да кажам....

  Каква бизарна логика. Ми е гајле мене женска за твоите 200 квадрати, за себе си зборувам, ти што сакаш прави си дома, ако сакаш творови...

  27 јануари 2020 во 12:21
 14. irrelevant одговори во темата Сакам да кажам....

  Еден ден само барам. Еден ден да седнам на кревет, да разгледам наоколу и да си речам чисто е се, нема што да чепнам. Колку и да чистам, да...

  27 јануари 2020 во 10:02