Членови кои ја/го следат itgirl

 1. CinDereLLa.1

  Истакнат член
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  76
 2. EleonoraGomez

  Истакнат член
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  76