1. Планирана е кратка техничка интервенција во 01:00 ч. (25.09.2020). Очекуваме прекин во времетраење од 15-30 минути. Ви благодариме за трпението!
ivaan4e
Последна активност:
12 август 2012
Се зачлени на:
4 октомври 2011
Пораки:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
61

ivaan4e

Истакнат член

Последна посета на ivaan4e:
12 август 2012