Членови кои ја/го следат ivona48

 1. Arthur

  Популарен член, Женски, 23
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.509
  Поени од трофеи:
  276
 2. Janina

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  383
  Поени од трофеи:
  146
 3. LittlePinky

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.364
  Допаѓања:
  4.278
  Поени од трофеи:
  326
 4. Queen1

  Нов член, Женски
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 5. tanicka

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  28
  Поени од трофеи:
  166
 6. Ајс ти

  Нов член, Женски
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  4