J.Ivanoska
Последна активност:
15 јули 2019
Се зачлени на:
1 февруари 2011
Пораки:
475
Допаѓања:
1.681
Поени од трофеи:
296
Пол:
Женски
Локација:
Скопје

J.Ivanoska

Популарен член, Женски, од Скопје

Последна посета на J.Ivanoska:
15 јули 2019