Jasmine
Последна активност:
1 март 2011
Се зачлени на:
15 декември 2009
Пораки:
1
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
104

Следбеници 2

Jasmine

Истакнат член

Последна посета на Jasmine:
1 март 2011