Членови кои ја/го следат jassna

 1. ecen4e

  Истакнат член
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  27
  Поени од трофеи:
  136
 2. Magica

  Истакнат член
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  106
 3. Mili4kaaa

  Активен член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 4. nate.sweet-girl

  Истакнат член
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  106
 5. Renni-Mitevska

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100