Jay-jay
Последна активност:
26 април 2014
Се зачлени на:
10 јануари 2013
Пораки:
97
Допаѓања:
40
Поени од трофеи:
46

Ги следи 1

Jay-jay

Активен член

Последна посета на Jay-jay:
26 април 2014