Jessie-J
Последна активност:
4 јуни 2012
Се зачлени на:
28 март 2012
Пораки:
210
Допаѓања:
60
Поени од трофеи:
86

Jessie-J

Истакнат член

Последна посета на Jessie-J:
4 јуни 2012