Членови кои ја/го следат Jowe

 1. Anisijaf

  Активен член, од Дома
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  46
 2. sijajce

  Активен член
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31