joy1
Се зачлени на:
14 август 2012
Пораки:
13.196
Допаѓања:
166.813
Поени од трофеи:
566
Пол:
Женски
  1. LiliBoz
   LiliBoz
   Мила сестро! немој толку згодна и со УКУС да ссе облакаш :D
   1. На BoyL, Someonespecial и joy1 им се допаѓа ова.
  2. sanjaeva
   sanjaeva
   Ама стварно слатка!!!
   1. На BoyL и joy1 им се допаѓа ова.
   2. joy1
    joy1
    абе како карамела

    фала :)
    21 декември 2017
  3. CameliaMiller
   CameliaMiller
   Дај бе некаде да оговараме, како прави богаташки... сакаш свекрви, сакаш нешто друго.
   :)
   1. На BoyL и joy1 им се допаѓа ова.
   2. joy1
    joy1
    тагни ме онаму каде што е забавата
    палам лимузината и идам хаха
    15 август 2017
   3. CameliaMiller
    CameliaMiller
    бич плиз..... хеликоптерот :D :D :D
    :*
    15 август 2017
   4. CameliaMiller
    CameliaMiller
    Пиши ми ПП јас не можам :)
    15 август 2017
  4. Val-Dim
   Val-Dim
   @joy1 фалиш во 40-ката...
   Поздрав мила
   1. На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. sanjaeva
   sanjaeva
   Ти многу слатка си била
   1. На BoyL, Someonespecial и joy1 им се допаѓа ова.
   2. joy1
    joy1
    Фалааа
    6 јуни 2017
  6. *Amethyst*
   *Amethyst*
   Јас само да ми те поздравам колешка :* имај убав празничен викенд <3
   1. На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. joy1
    joy1
    Фала миличка
    Исто и ти ,убав помин каде и да си :*
    14 април 2017
  7. ADOKI
   ADOKI
   Поздрав секое добро ;)
   1. На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. joy1
    joy1
    Поздрав назад :)
    10 март 2017
  8. lunicka
   lunicka
   Џој честитки за титулата!!!
   Многу ми е мило,ма ептен ми е мило... :-))))
   1. На Mama25 и joy1 им се допаѓа ова.
  9. izmislena
   izmislena
   Пази, Black girl мене се дрзне да ми пишува и во лп затоа што се сложувам дека не прима туѓо мислење, а нивото на разговор не доликува на една возрасна жена. Среќа што можеш и да не и ги прочиташ пораките.
   1. buba4e89
    buba4e89
    Хаха ах бе...не е форум за секој леле.
    26 ноември 2016
  10. *Amethyst*
   *Amethyst*
   Честитки срце :* Уште еден куп радости да си дочекуваш <3
   1. На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Mama25
   Mama25
   Џој мила,со мало закаснување... Најреќен да е,сите желби реалност да ти станат.Биди силна како до сега ти си пример за храбра и силна жена! Те гушкам од овде до небото :-***
   1. На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. joy1
    joy1
    Fala mila :*
    28 мај 2016
  12. Rama
   Rama
   Миличка, да те поздравам само и да те утешам дека се ќе биде подобро , посакувам да нема веќе трауми и војни, туку само МИР :) :*
   1. На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. joy1
    joy1
    Ти благодарам мн,ептен значи подршка во вакви времиња :*
    13 мај 2015
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • За

  Пол:
  Женски