1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
JustBlack
Последна активност:
18 март 2014
Се зачлени на:
6 јуни 2013
Пораки:
20
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
16

Ги следи 2

Веб сајт:
Локација:
Скопје
Професија:
возач-инструктор

JustBlack

Активен член, од Скопје

Последна посета на JustBlack:
18 март 2014