Членови кои ја/го следат K-a-t-e-n-c-e

 1. S-i-m-o-n-a

  Истакнат член
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  135
  Поени од трофеи:
  156
 2. simonaspase

  Истакнат член
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  76
 3. Talita

  Популарен член, Женски, од ...некаде во ноќта..
  Пораки:
  939
  Допаѓања:
  1.394
  Поени од трофеи:
  296
 4. truth

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60