Членови кои ја/го следат KalaV

 1. Born.To.Die

  Активен член, од Mystic Falls, New Orleans :*
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  26
 2. hello-kitty.90

  Популарен член
  Пораки:
  1.687
  Допаѓања:
  3.904
  Поени од трофеи:
  296
 3. mariiiii

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  207
  Поени од трофеи:
  196