Членови кои ја/го следат kalinka89

 1. buuuce28

  Активен член, Женски
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  278
  Поени од трофеи:
  36
 2. lily.93

  Истакнат член
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 3. M.a.k.i

  Истакнат член
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61