Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Членови кои ја/го следат kankus

 1. MilanoGirl

  Истакнат член
  Пораки:
  417
  Допаѓања:
  151
  Поени од трофеи:
  156
 2. S.12.G

  Активен член, Женски
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  31
 3. tweetygirl

  Истакнат член
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  76