Членови кои ги следи kara1

 1. Emana

  Активен член, Женски
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  137
  Поени од трофеи:
  41
 2. gjoker4e

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  2.776
  Допаѓања:
  19.054
  Поени од трофеи:
  256
 3. Kika(1)

  Активен член, Женски
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  132
  Поени од трофеи:
  31
 4. vitamina

  Форумски идол, Женски, од Al top del mondo♡
  Пораки:
  6.531
  Допаѓања:
  187.123
  Поени од трофеи:
  466