Неодамнешна активност на karak

  1. karak одговори во темата Децата и градинките.

    Aplikacija Dokovor Prijava i Eden list ti davaat od gradinka za da potpolni maticen. Aplikacijata ka davas vednas a dogovorot, prijavata i...

    27 февруари 2020 во 14:03
  2. На karak му/ѝ се допадна мислење на TeddyGrey во темата Совети и искуства од мајки за дечиња 12-24 месеци.

    И јас со Јутуб мењам пелена. Некогаш не пали, па се бркаме голи. Од страна изгледа смешно сигурно. Така се тешам.

    25 февруари 2020 во 08:16