Форумџика на годината 2020
Karamella
Последна активност:
30 септември 2012
Се зачлени на:
31 декември 2011
Пораки:
80
Допаѓања:
23
Поени од трофеи:
46

Ги следи 2

Локација:
Deep in the pain
Професија:
Невработена

Karamella

Активен член, од Deep in the pain

Последна посета на Karamella:
30 септември 2012