Karanfil1
Последна активност:
27 јануари 2012
Се зачлени на:
15 ноември 2011
Пораки:
38
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
46

Karanfil1

Активен член

Последна посета на Karanfil1:
27 јануари 2012