Неодамнешна активност на Kataklinkers

 1. На Kataklinkers му/ѝ се допадна мислење на Love 83 во темата Рецепти од Фемина Инстаграм.

  Секако . Јас вака ги правев [MEDIA] @♡BuBaLe♡ фала ти многу.

  28 септември 2020 во 21:09
 2. Kataklinkers одговори во темата Рецепти од Фемина Инстаграм.

  Може рецепт?

  28 септември 2020 во 20:26
 3. Kataklinkers одговори во темата Што последно си купивте? (лични слики).

  Од МК е, од Галијатекс

  28 септември 2020 во 20:16
 4. Kataklinkers одговори во темата Брачни неверства.

  Изгледа проблемот не е од вчера, ова е пред 5 години. Уште пред да се земете ви биле оладени односите, не знам зошто навреме не се...

  28 септември 2020 во 19:53
 5. Kataklinkers прикачи фајл во темата Што последно си купивте? (лични слики).

  [ATTACH] [ATTACH]

  IMG_20200928_193100.jpg IMG_20200928_193237.jpg 28 септември 2020 во 19:36
 6. На Kataklinkers му/ѝ се допадна мислење на fila во темата Кулинарски прашања, совети и брзи идеи.

  Млеко во прав има на зелено пазарче во дуќанчињата за здрава храна каде што продаваат.

  28 септември 2020 во 15:28
 7. На Kataklinkers му/ѝ се допадна мислење на jok во темата Кулинарски прашања, совети и брзи идеи.

  Млеко во прав порано имаше во Еурофарм. Прашај таму.

  26 септември 2020 во 10:49
 8. На Kataklinkers му/ѝ се допадна мислење на Mishela во темата Кулинарски прашања, совети и брзи идеи.

  Јас ги правам со гриз (120гр), млеко (700мл) и кокосови трошки (200гр). Додаваш едно по едно, мешаш и ќе добиеш густа смеса како фил,...

  26 септември 2020 во 10:49
 9. Kataklinkers одговори во темата Последно што купивме за бебушот.

  А како така купуваат без да прашаат дали има нивоа или не? Абе дај им пари сами нека си купат. Сигурно немале намера такво да земат за...

  26 септември 2020 во 00:37
 10. Kataklinkers одговори во темата Кулинарски прашања, совети и брзи идеи.

  Рафаело бомбици со млеко во прав, густин или пудинг од ванила како се најубави? И каде да најдам млеко во прав? Гледам по маркет на...

  25 септември 2020 во 22:05
 11. На Kataklinkers му/ѝ се допадна мислење на ALISA0000 во темата Што последно си купивте? (лични слики).

  земи си слободно

  25 септември 2020 во 21:52
 12. Kataklinkers одговори во темата Последно што купивме за бебушот.

  Ако не може купете си уште еден душек 20-30см

  25 септември 2020 во 21:29
 13. Kataklinkers одговори во темата Што последно си купивте? (лични слики).

  Ми треба S-M, па да не ми се рашири, затоа прашувам на која одговара.

  25 септември 2020 во 20:47
 14. Kataklinkers одговори во темата Што последно си купивте? (лични слики).

  Гледам стандард големина се, на која величина одговара? S-M или M-L

  25 септември 2020 во 14:15
 15. На Kataklinkers му/ѝ се допадна мислење на ALISA0000 во темата Што последно си купивте? (лични слики).

  да многу се услужливи и корекни и за ден два стига пратката

  25 септември 2020 во 14:12