Форумџика на годината 2020

Членови кои ја/го следат KatFem

 1. Abeja

  Популарен член, Женски, од Скопје
  Пораки:
  4.210
  Допаѓања:
  16.836
  Поени од трофеи:
  376
 2. ceca-1

  Популарен член
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  5.086
  Поени од трофеи:
  376
 3. duffi

  Форумски идол
  Пораки:
  9.988
  Допаѓања:
  123.777
  Поени од трофеи:
  506
 4. minika

  Истакнат член, од таму кај што не си ти :P
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  102
  Поени од трофеи:
  56
 5. Monny05

  Активен член, Женски, 20, од Скопје
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  16
 6. sanja.burgundy

  Популарен член, Женски, 32, од Брно, Чешка
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  9.070
  Поени од трофеи:
  356