Форумџика на годината 2020

Членови кои ги следи KatFem

 1. Abeja

  Популарен член, Женски, од Скопје
  Пораки:
  4.210
  Допаѓања:
  16.836
  Поени од трофеи:
  376
 2. duffi

  Форумски идол
  Пораки:
  9.988
  Допаѓања:
  123.775
  Поени од трофеи:
  506
 3. Mosquiita

  Истакнат член
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  663
  Поени од трофеи:
  246
 4. sanja.burgundy

  Популарен член, Женски, 32, од Брно, Чешка
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  9.070
  Поени од трофеи:
  356
 5. Someonespecial

  Free-minded aesthete, Женски
  Пораки:
  12.092
  Допаѓања:
  161.025
  Поени од трофеи:
  566