Неодамнешна активност на Keri

 1. На Keri му/ѝ се допадна мислење на Ugly Duckling во темата Фото натпревар - Гласање: Накит.

  [ATTACH]

  20200713_131302-01.jpeg 12 август 2020 во 17:19
 2. На Keri му/ѝ се допадна мислење на Bezobrazna01 во темата Слики од вашите миленичиња.

  [ATTACH] леле колку си ја сакам оваа девојка:l::l::inlove::inlove::inlove:

  IMG_20200715_143500_304.jpg 12 август 2020 во 16:58
 3. Keri прикачи фајл во темата Слики од вашите миленичиња.

  [ATTACH]

  20200730_133751.jpg 12 август 2020 во 00:56
 4. На Keri му/ѝ се допадна мислење на India во темата Слики од вашите миленичиња.

  [ATTACH] [ATTACH] Трикси и Хајди

  Screenshot_20200811-121817_Gallery.jpg Screenshot_20200811-121811_Gallery.jpg 12 август 2020 во 00:53
 5. Keri одговори во темата Бременост после загуба на бебе.

  Не можам да ви опишам колку ми помага поддршкава од вас. Една од подобрите одлуки што сум ја донела е што веднаш болката си ја споделив...

  11 август 2020 во 23:35
 6. На Keri му/ѝ се допадна мислење на kikiritkaTa во темата Бременост после загуба на бебе.

  Дај си време душо и почни си со испитувања. Јас после 3 месеци почнав, па моментално пробуваме да ги решиме тие проблеми. Само се надевам...

  11 август 2020 во 23:23
 7. На Keri му/ѝ се допадна мислење на Anetaoh во темата Се породив....

  Хахахаха бокаче јака си... Да, денес се породив, дојде на свет моето сонценце.. Фала ви на сите, Господ да ве чува и радува

  11 август 2020 во 19:50
 8. Keri одговори во темата Бременост после загуба на бебе.

  Ден после мене се породи моја прва братучетка, со која сме многу блиски. На тоа бебе не можев да му се израдувам, си плачевме со братучетка...

  11 август 2020 во 16:51
 9. Keri одговори во темата Бременост после загуба на бебе.

  Многу ми е жал, болката е голема и никогаш нема да заборавиме низ што сме поминале, но не смее да се откажеме! Убаво си постапила што си...

  11 август 2020 во 16:40
 10. На Keri му/ѝ се допадна мислење на lia22 во темата Бременост после загуба на бебе.

  Mojata bremenost zavrshi so spontan vo 17 nedela,gi izgubiv moite 2dushicki na koi mnogu im se raduvav.Takvo custvo na nemok i bolka na...

  11 август 2020 во 15:53
 11. На Keri му/ѝ се допадна мислење на kikiritkaTa во темата Бременост после загуба на бебе.

  Многу ми е мило што добро напредуваш. За мене поминаа 5 месеци од тој кошмар... Уште не знам како сум, многу други проблеми добив после...

  11 август 2020 во 15:48
 12. На Keri му/ѝ се допадна мислење на Среќичка во темата Бременост после загуба на бебе.

  Ах бе мила... Кога ти се случи тоа јас бев при крај со бременоста и искрено многу се потресов. Тогаш немав сили да ти пишам. Јас изгубив...

  11 август 2020 во 00:29
 13. Keri одговори во темата Бременост после загуба на бебе.

  Здраво девојки:hug:, помина еден месец од мојот шок, па решив да ви пишам како напредувам. Првите две недели уште како да не ми се веруваше...

  10 август 2020 во 18:03
 14. Keri одговори во темата Бременост после царски рез.

  Првично мене матичната ми рече да почекам една година, но сега на преглед кога виде дека раната ми зараснала убаво и од внатре и од надвор,...

  10 август 2020 во 17:04
 15. Keri одговори во темата Царски рез.

  Јас го имам појасот Babyono од Бебе Супермаркет. Ваков е, како овој на сликата што си ја прикачила. Гинекологот ми кажа дека не...

  10 август 2020 во 08:45