Kerri
Последна активност:
17 ноември 2010
Се зачлени на:
16 септември 2010
Пораки:
12
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
106

Следбеници 2

Локација:
Chikago
Професија:
Model!

Kerri

Истакнат член, од Chikago

Последна посета на Kerri:
17 ноември 2010