Членови кои ја/го следат KidA

 1. bozankaaa

  Активен член
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  44
 2. bussines-woman

  Активен член, Женски
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  31
 3. iskraFem

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  2.475
  Поени од трофеи:
  246