Членови кои ја/го следат kleopatra11

 1. AnnaSSnape21

  Истакнат член
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  106
 2. DACA

  Истакнат член
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  154
 3. Florian

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  30
 4. LadyR

  Популарен член
  Пораки:
  631
  Допаѓања:
  1.013
  Поени од трофеи:
  276