krista
Последна активност:
18 јуни 2018
Се зачлени на:
18 април 2010
Пораки:
20
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
156
Пол:
Женски

krista

Истакнат член, Женски

"Worry is a prayer for what you don't want." 11 август 2015

Последна посета на krista:
18 јуни 2018