1. Планирана е кратка техничка интервенција во 01:00 ч. (25.09.2020). Очекуваме прекин во времетраење од 15-30 минути. Ви благодариме за трпението!
la-la-la
Се зачлени на:
15 јули 2011
Пораки:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60