Членови кои ја/го следат la.lori

 1. monika1993

  Истакнат член
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  156
 2. Monny05

  Активен член, Женски, 19, од Скопје
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  16