Членови кои ја/го следат Lacrymosa

 1. blagojce7

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 2. brmbrmbrm

  Истакнат член
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  103
 3. CinDereLLa.1

  Истакнат член
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  76
 4. Elizabethh

  Истакнат член, од under your skin.
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  116
 5. enigmagirl

  Истакнат член
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  166
 6. GordanaL

  Истакнат член
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  201
 7. legijate

  Активен член
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 8. PandinusImperator

  Истакнат член
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  104
 9. xxAngelxx

  Популарен член, Женски, од In the middle of nowhere.
  Пораки:
  1.499
  Допаѓања:
  961
  Поени од трофеи:
  296