Членови кои ја/го следат Lady-PinkHeart

 1. Aless

  Нов член, Женски, од Far away
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  4
 2. FuffyToooU

  Истакнат член
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  119
  Поени од трофеи:
  201